تبلیغات
وبلاگ تخصصی سه بازیگر زیبای ایران - نیوشا ضیغمی و شغل جدیدش

نیوشا ضیغمی و شغل جدیدش

جمعه 19 اسفند 1390 11:31 ق.ظ


نویسنده : mehrdad soli
ارسال شده در: نیوشا ضیغمی ،
نیوشا ضیغمی و شغل جدیدش
نیوشا ضیغمی و شغل جدیدش
ایران ناز به نقل از روزنامه ایران نوشت: نیوشا ضیغمی که تاکنون در تولید دو فیلم «پرتقال خونی» و «چهارسو» به عنوان سرمایه گذار حضور داشته کافی است سرمایه گذاری یک فیلم دیگر را هم برعهده گیرد تا مجوز تهیه کنندگی اش صادر شود!
به گزارش شبکه ایران نیوشا ضیغمی که اغلب او را در آثار تجاری سینمای بدنه دیده ایم یکی دو سالی است که میکوشد به اندازه بازیگری در عرصه پشت صحنه سینما و از جمله تهیه کنندگی هم فعالیتهایی داشته باشد. وی که سال قبل به همراه همسرش آرش پولادخان به عنوان سرمایه گذار در تولید فیلم سینمایی «پرتقال خونی» که این روزها روی پرده است، فعالیت داشت امسال دو فیلم سینمایی «گشت ارشاد» و «چهارسو» را به عنوان بازیگر در جشنواره خواهد داشت.
«گشت ارشاد» که باز هم یک کمدی است در مایه های آثار قبلی سعید سهیلی اما «چهارسو» که ضیغمی باز هم به عنوان سرمایه گذار در تولید آن نقش داشته با فیلمنامه ای از حمید سلیمی روزنامه نگار خوش ذوق سینمایی، از جمله پروژه هایی است که امید زیادی به موفقیت آن در جشنواره فجر میرود. «چهارسو» توسط فرهاد نجفی کارگردانی شده و ضیغمی هم نجفی را کارگردانی جوان و مستعد دانسته که خیلی خوب ابزار کار در سینما را میشناسد.
«چهارسو» دومین فیلمی است که سرمایه آن توسط دفتر تولید فیلم نیوشا ضیغمی-آرش پولادخان تامین میشود و این زوج سینمایی کافی است در تولید یک فیلم دیگر سرمایه گذاری کنند تا مجوز تهیه کنندگی آنها صادر شود. ضیغمی هنوز برای دفتر تولید فیلم خود نامی را انتخاب ندیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: عکس چهره خون آلود نیوشا ضیغمی در گشت ارشاد! ، آرش پولادخان ، عکس ، لباس احرام ، نیوشا ضیغمی ، هنرمندان ، عکس های قبل و بعد از جراحی زیبایی نیوشا ضیغمی ، زیبایی نیوشا ضیغمی ، جراحی زیبایی نیوشا ضیغمی ، عکس های یوشا ضیغمی ، ضیغمی ، نیوشا ، عکس های نیوشا ضیغمی ، عکس های نیوشا ، عکس های ضیغمی ، بازیگر زن ایرانی ، بازیگران ، بازیگران فیلم گشت ارشاد ، تصاویر نیوشا ضیغمی در جشنوراه فجر ، جدیدترین عکسهای نیوشا ضیغمی ، جشنواره فجر ، جشنواره فجر 90 ، عکس از نیوشا ضیغمی در گشت ارشاد ، عکس بازیگران ، عکس جدید بازیگران ، عکسهای جدید جشنواره فجر ، عکسهای نشست گشت ارشاد ، فیلم گشت ارشاد ، نشست فیلم گشت ارشاد ، نیوشا ضیغمی جشنواره فجر 90 ، نیوشا ضیغمی در جشنواره فجر ، نیوشا ضیغمی در جشنواره فجر 90 ، نیوشا ضیغمی در سی امین جشنواره فجر ، نیوشا ضیغمی در نشت گشت ارشاد ،
آخرین ویرایش: - -